przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
73 8785 0002 2001 0001 0067 0003

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Wycieczka do Łodzi "SE-MA-FOR"

12 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Łodzi, gdzie w domu Towarzystwa Literatury odbyły się warsztaty z "Se-ma-For".

Tego dnia dzieci spróbowały stworzyć własną animację. Dzięki wykonanym własnoręcznie bohaterom i metodzie poklatkowej powstały w grupach bajki. Następnie Przedszkolaki mogły obejrzeć swoje ukończone dzieła na ekranie razem z gotowymi produkcjami stworzonymi przez "Se-ma-for". Po warsztatach udaliśmy się na piknik i w odwiedziny do Przedszkola Sióstr Służebniczek mieszczącym się przy kościele ojców Jezuitów. Tam Dzieci mogły się jeszcze pobawić na placu zabaw. Dziękujemy za gościnę.