Misja

ZMIERZAMY do kształtowania w sercach dzieci, świata wartości ludzkich i chrześcijańskich w myśl bł. Edmunda Bojanowskiego "aby człowiek stawał się obrazem i podobieństwem Boga na ziemi"

JESTEŚMY aby dbać o wszechstronny rozwój wychowanków, uwrażliwiać na dobro, prawdę i piękno; budzić postawy religijne w duchu katolickim i maryjnym.

OFERUJEMY różnorodne metody i formy pracy służące poznawaniu, odkrywaniu i doświadczaniu świata w postawie podziwu i wdzięczności Panu Bogu.

ZAPEWNIAMY dzieciom opiekę, bezpieczeństwo, miłość, zaufanie, zrozumienie,  indywidualne  podejście,  edukację,  klimat  rodzinności i wspólnoty.

CHCEMY pomagać rodzinie w wychowaniu dziecka w duchu chrześcijańskim - miłości Boga i ojczyzny umacniając więzi ze środowiskiem przedszkolnym, lokalnym i wspólnotą parafialną.