przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
30 8785 0002 2001 0001 0067 0001

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Dzień Papieski

Nasze Przedszkole każdego roku włącza się w przygotowania Dnia Papieskiego. W tym roku hasłem przewodnim było " Idźmy naprzód z nadzieją". Dzieci z grupy Bożych Słoneczek zaprezentowały występ artystyczny podczas Mszy Św. w kościele parafialnym.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Michałówki

W dniu 5 października grupa Bożych Słoneczek wraz z Promyczkami Jezusowymi udała się na wycieczkę do Michałówki koło Lutomierska.

Czytaj więcej...

Matka Boża Fatimska

W tym roku obchodzimy setną rocznicę objawień fatimskich. Ważną rolę w tym wydarzeniu odegrały dzieci, to Im Maryja powierzyła misję ratowania pokoju na świecie poprzez modlitwę różańcową. Na początku października - "miesiąca Różańca" przybyła do Nas figurka Matki Bożej Fatimskiej.

Czytaj więcej...

Uliczne sygnały

Boże Słoneczka w ostatnim czasie poznawały zasady poruszania się po ulicy oraz związane z tym formy bezpieczeństwa. 

Czytaj więcej...

Koncert muzyczny

25 września do Naszego Przedszkola zawitała Jesień w muzycznej odsłonie. W tym dniu odbył się koncert muzyczny, którego temat przewodni brzmiał: "Jesień idzie przez park".

Czytaj więcej...

Po wakacjach

Po wakacjach grupa Aniołków Dzieciątka Jezus powróciła jako Boże Słoneczka. Pierwszy tydzień września, to był czas powrotu do Przedszkola. Oto jak rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny.

Czytaj więcej...