przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
73 8785 0002 2001 0001 0067 0003

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów slonca/2017/11 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wyjazd do teatru Arlekin

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów slonca/2017/11 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wraz z początkiem grudnia udaliśmy się na wycieczkę do Teatru Arlekin w Łodzi na spektakl pt.: "Krawiec Pan Niteczka".

 

Spektakl „Krawiec Pan Niteczka” opiera swoją fabułę na znanej opowieści Kornela Makuszyńskiego. Pan Niteczka, to ceniony krawiec z miasteczka Tajdarajda. Wyrusza On w świat, na spotkanie z przygodą. Trafia w końcu do Pacanowa, w którym od dawna pada i pada bez końca. Czy Niteczce uda się pomóc mieszkańcom i jaka czeka go nagroda - o tym wszystkim przekonały się dzieci oglądając wspaniałych aktorów i wsłuchując się w Ich piosenki, a wszystko to okraszone dobrym humorem. To była również dla Nas wspaniała przygoda.

{zdjecia}slonca/2017/11{/zdjecia}