73 8785 0002 2001 0001 0067 0003

Dzień Papieski

Nasze Przedszkole każdego roku włącza się w przygotowania Dnia Papieskiego. W tym roku hasłem przewodnim było " Idźmy naprzód z nadzieją". Dzieci z grupy Bożych Słoneczek zaprezentowały występ artystyczny podczas Mszy Św. w kościele parafialnym.

Boże Słoneczka w dniu 8 października zebrały się na Sumie w Naszym kościele, aby przypomnieć wszystkim dzieciom i dorosłym o postaci Naszego Wielkiego Polaka i Świętego Jana Pawła II. Piękne wiersze i piosenki popłynęły modlitwą do papieża Polaka. W przygotowanie uroczystości włączyli się rodzice, którzy zaangażowali się w liturgię słowa i procesję z darami. Składamy serdeczne podziękowania za tak piękne świadectwo wiary Wszystkim, którzy przyczynili się do upamiętnienia tego wydarzenia.