przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
73 8785 0002 2001 0001 0067 0003

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Wycieczka do Michałówki

W dniu 5 października grupa Bożych Słoneczek wraz z Promyczkami Jezusowymi udała się na wycieczkę do Michałówki koło Lutomierska.

Na miejscu odbyły się warsztaty edukacyjne z pieczenia chleba. Każdy Przedszkolak mógł własnoręcznie wyrobić bułkę lub chlebek, ozdobić ziarnami, aby po wypieczeniu zabrać ją zapakowaną do domu. Przedszkolaki oglądały także mieszczące się na miejscu Mini Zoo oraz poczuć historię dawnej wsi poprzez ekspozycje historyczne m.in. dawnych narzędzi, czy strojów. Dzieci na koniec zabrały ze sobą "zwierzątka" wykonane z balonów i same stworzyły swoje małe balonowe zoo.