przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
30 8785 0002 2001 0001 0067 0001

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Czekoladowe warsztaty

11 września Nasze Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach robienia czekolady.

Tego dnia przyjechał do Nas wyjątkowy "czekoladowy autobus". Autobus po przekroczeniu jego progu przemieniał Przedszkolaków w Cukierników. Podczas warsztatów w czekoladowym autobusie dzieci mogły rozbudzić swój zmysł smaku. Został odkryty tajemniczy składnik każdej czekolady, aż wreszcie można było sobie zażyczyć kształt wymarzonej czekoladki. Stworzone czekoladowe dzieła zostały zapakowane i zabrane do domu,a na pamiątkę warsztatów każdy uczestnik otrzymał dyplom "mistrza czekolady". To były najsłodsze z możliwych zabaw :)