przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
30 8785 0002 2001 0001 0067 0001

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Po wakacjach

Po wakacjach grupa Aniołków Dzieciątka Jezus powróciła jako Boże Słoneczka. Pierwszy tydzień września, to był czas powrotu do Przedszkola. Oto jak rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny.

Lato już ustępuje miejsca jesieni, przypomnieliśmy sobie zatem czas wakacyjnych, letnich dni. Nasze wspomnienia z wakacyjnych wypraw uwieczniliśmy w pracach plastycznych. Aby dobrze rozpocząć nowy rok przedszkolny przypomnieliśmy sobie Nasz Kodeks Przedszkolaka. Zapoznaliśmy się z salą oraz kącikami zainteresowań z zupełnie nowymi zabawkami. Dużą popularnością cieszy się nowy kącik wrażeń sensorycznych. Wybieraliśmy się na spacery, aby przyjrzeć się naszemu najbliższemu otoczeniu oraz wdrożyć się w zasady bezpiecznego poruszania się podczas wyjść poza przedszkole. Aż w końcu rozpoczęliśmy czas zorganizowanej zabawy - "przez zabawę do wiedzy". Czekamy co będzie się działo dalej.