Bal karnawałowy "Na łące "

Bal karnawałowy "Na łące "

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci z łąki- pszczółki, motylki, żabki, kucyki, komary..
nie sposób
zliczyć. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Na tą wyjątkową okazję
zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzirejów, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.
Dzieci świetnie się bawiły
uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem
opuszczały salę balową.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła
wiele radości naszym wychowankom.
 Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie
w przygotowanie pięknych balowych strojów.