przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
73 8785 0002 2001 0001 0067 0003

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

 

Upływający tydzień minął pod hasłem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grup Aniołki Dzieciątka Jezus i Promyczki Jezusowe zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na przedszkolne uroczystości, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Dziadkowie  jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki.Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

 

Babcia z dziadkiem są wspaniali

gwiazdkę z nieba by nam dali.

Są kochani, my to wiemy...Babciu, Dziadku DZIĘKUJEMY!!