przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
30 8785 0002 2001 0001 0067 0001

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Wycieczka do ZOO w Płocku

Lato, to czas, w którym chętnie udajemy się na wycieczki. Aby dobrze przygotować sie do czasu wakacyjnych wypraw wybraliśmy się na wycieczkę do Zoo
w Płocku.

W piękną, słoneczną pogodę dnia 9 czerwca zawitaliśmy do Płocka. Tam odwiedziliśmy Zoo, podglądaliśmy zwiewrzęta z różnych zakątków świata, poznawaliśmy ich zwyczaje i środowisko życia. Mieliśmy także okazję uczestniczyć w wspaniałych warsztatach, które rozbudziły w Nas zainteresowanie światem zwierząt. Mogliśmy zbliżyć się i oswoić z niektórymi przedstawicielami fauny, a także poznać zasady kontaktu z ich przedstawicielami. Pamiętajmy, żeby coś oswoić, trzeba najpierw to dobrze poznać.