Myślimy, działamy i rozwijamy

Każdego dnia wszelkie nasze działania przedszkolne nastawiane są na podejmowanie i rozwój preferowanych aktywnosci. Ich dostosowanie do możliwości rozwojowych pozwala na wzrost umiejętności w każdej z istniejących sfer rozwojowych.

Podejmowanie się każdej z aktywności wiąże się z realizacją określonego, założonego celu dydaktyczno-wychowawczego oraz z perspektywy dziecka podjęcia się atrakcyjnej zabawy. Podczas naszych codziennych zajęć wykorzystujemy wiele różnorodnych pomocy oraz środków dydaktyczych. A wszystko to w założeniu ma jeszcze wywołać po prostu uśmiech na twarzy dziecka. Poprzez myślenie, działanie zmierzamy ku rozwojowi.