Witamy nowy rok przedszkolny!

Serdecznie zapraszamy dzieci do przedszkola od 1.09.2020 r.
W obecnej sytuacji starajmy się prawo rozsądek oraz zasady bezpieczeństwa przez GIS.

Przedszkole będzie czynne w godzinach 6.45 - 16.45.
Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 8.30.
W celu ułatwienia adaptacji
proponujemy odbieranie dzieci nowoprzyjętych po obiedzie, ok. 12.30 przez najbliższe dwa - trzy tygodnie.

Drodzy Rodzice,
proszę, aby od 1 września każde dziecko posiadało w szatni podpisany worek z pełnym kompletem ubrań na zmianę oraz obuwie na zmianę (dzieci 3-letnie w worku powinny mieć dwa komplety ubrań na przebranie).

Drodzy Rodzice,
prosimy o przeczytanie procedur bezpieczeństwa, które znajdują się na stronie przedszkola (do pobrania poniżej).
Prosimy o pobranie oświadczenia, zapoznanie się z nim i przekazanie pracownikowi przedszkola przy przyprowadzeniu dziecka. Prosimy również o pobranie i wypełnienie zgody na mierzenie temperatury.

Oświadczenie rodzica (kliknij, aby pobrać)

Procedura postępowania w razie podejrzenia zarażenia (kliknij, aby pobrać)

Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola (kliknij, aby pobrać)

Zgoda na pomiar temperatury u dziecka (kliknij, aby pobrać)