Zapytanie ofertowe na wykonanie robót budowlanych

Łódź, dnia 27 maja 2019 r.

1. Zamawiający:

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP Prowincja Łódzka, 91-473 Łódź, ul. Biegańskiego 10.

1. Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących robót budowlanych:

1. Przebudowa i rozbudowa o wiatrołap istniejącego budynku gospodarczego przy ul. Warszawskiej 46 w Strykowie wraz z instalacjami wewnętrznymi – ze zmianą sposobu użytkowania na punkt przedszkolny dla 17 dzieci.
  2. Budowa zewnętrznych instalacji: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i elektrycznej na działce nr ewid. 146, położonej przy ul. Warszawskiej 46 w Strykowie, obręb S-6.

Wykonawca winien złożyć ofertę na obydwie części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.

1. Termin realizacji zamówienia:

Zalecany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla każdej części – najpóźniej do 31 października 2019 r.

1. Miejsce lub sposób uzyskania informacji oraz dodatkowej dokumentacji określającej szczegółowe wymogi dotyczące przedmiotu zamówienia:

Osoby do kontaktu:

• Stanisława Pociecha – ekonomka prowincjalna – tel. 507 931 037.
  • Beata Kupiec – dyrektora przedszkola – tel. 669 301 164

Zamawiający wymaga dokonania wizji lokalnej i przez Wykonawców przy udziale pracownika Zamawiającego. Termin wizji lokalnej należy uzgodnić z podaną wyżej osobą do kontaktu w godzinach od 800 do 1400.

1. Kryteria oceny:

Konkurencyjna cena i jakość usług.

Okres gwarancji.

1. Oferta powinna zawierać:
  2. ofertę cenową sporządzoną zgodnie z załącznikiem nr 2 do zapytania ofertowego oraz wymaganiami określonymi w pkt. 8.
  3. aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
  4. Wzór umowy:

Załącznik nr 3.

1. Sposób przygotowania oferty:

Ofertę należy sporządzić w języku polskim, z podaniem ceny w PLN według wzoru stanowiącego załącznik nr 2.

1. Miejsce i termin złożenia ofert:

Ofertę należy złożyć do dnia 10 czerwca  2019 roku, do godziny 1500 na adres: 95-010 Stryków, ul. Warszawska 46

Przedmiar budowy A

Przedmiar sanitarny B