


Sportowe emocje, mnóstwo uśmiechu i świetna zabawa - a wszystko to na Olimpiadzie Sportowej o Płomień Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, w której wzięliśmy udział razem z dziećmi z innych przedszkoli. Był czas na ruch, współpracę, zdrową rywalizację i wspólne kibicowanie. Po pełnym wrażeń przedpołudniu wybraliśmy się jeszcze do kina. To był naprawdę bogaty w radość i nowe doświadczenia dzień! ![]()
![]()
![]()