Dzień Rodziny w grupie Bożych Słoneczek był pełen uśmiechu, wzruszeń i wspólnie spędzonych chwil.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność, ale także za Waszą codzienną miłość i trud, który każdego dnia wkładacie w wychowywanie swoich dzieci na wspaniałych, mądrych i dobrych ludzi.
A wczorajsze popołudnie, to bardzo miłe i ciepłe spotkanie - cieszymy się, że razem mogliśmy tworzyć piękne wspomnienia.