


Nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Orientarium ZOO w Łodzi! 🦁🐒🦓
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały zwierzęta z różnych stron świata, poznawały ich zwyczaje oraz ciekawostki na ich temat. Nie zabrakło radości, uśmiechów i wielu emocji! 😊Wyjazd był nie tylko wspaniałą przygodą, ale także okazją do rozwijania ciekawości przyrodniczej, wrażliwości na potrzeby zwierząt oraz wspólnego spędzania czasu. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń! 🌿🐘