Dziś świętowaliśmy 5. urodziny naszej wspaniałej Jubilatki - Kornelki. Było radośnie, kolorowo i bardzo serdecznie - wspólne „Sto lat”, uśmiechy i dziecięca spontaniczność stworzyły piękną, ciepłą atmosferę.

Kochana Kornelko, abyś każdego dnia odkrywała świat z ciekawością i odwagą oraz cieszyła się przyjaźnią. Niech dobry Bóg otacza Cię swoją miłością, daje Ci siłę do wzrastania w mądrości i prowadzi przez każdy dzień z pokojem w sercu.