
Drodzy Rodzice
27.05.2019r wszystkie grupy wyruszają na wycieczki z okazji Dnia Dziecka .
Grupa Aniołki-3latki wyjeżdżają do Kołacinka
W programie:
- spacer po ścieżce ery mezozoicznej z przewodnikiem
- odkopywanie w piaskownicy szkieletu dinozaura
- przejazd bajkową kolejką
- obiad
- zabawy w figloraju
- powrót około godz.15.
Grupy Słoneczka oraz Promyczki wyruszają na wycieczkę do ZOO Safari w Borysewie
W programie:
- zajęcia edukacyjne
- przejazd kolejką po Ogrodzie Zoologicznym
- obiad
- spacer po mini ZOO