73 8785 0002 2001 0001 0067 0003

Matka Boża Fatimska

W tym roku obchodzimy setną rocznicę objawień fatimskich. Ważną rolę w tym wydarzeniu odegrały dzieci, to Im Maryja powierzyła misję ratowania pokoju na świecie poprzez modlitwę różańcową. Na początku października - "miesiąca Różańca" przybyła do Nas figurka Matki Bożej Fatimskiej.

Razem z wszystkimi Przedszkolakami spotkaliśmy się na adorowaniu Matki Bożej. Wspólnie odmówiliśmy jedną tajemnicę Różańca, s. Dyrektor przybliżyła Nam historię wydarzeń w Fatimie, zaś wspólnie z s. Eweliną akompaniującą na gitarze odśpiewaliśmy piękne piosenki, które popłynęły z głębi serca wprost do nieba. Na koniec ofiarowaliśmy Matce Bożej kwiaty. Na pamiątkę i w wdzięczności za wspólne modlitewne spotkanie Dzieci otrzymały obrazki Maryi oraz coś na osłodę. Dziękujemy za wspólną modlitwę.