Imieninki.

Imieninki.

26 października to wyjątkowy dzień dla Pani Wioletki,Pani Marleny i Pani Eli ,gdyż świętowały one swoje imieniny . Solenizantki usiadły na honorowych miejscach i nie przestawały pięknie się uśmiechać, tak jak na dzień imienin przystało.Aniołki wypowiedziały moc życzeń dla swojej Pani Marlenki a Promyczki Jezusowe (czyli my) winszowaliśmy Pani Wioli i Pani Eli.Na koniec wszystkie przedszkolaki odśpiewały głośnie "Sto lat" i już można było obdarowywać Panie prezentami, osobiście składać życzenia i tulić się do każdej z Nich. Panie były wzruszone, podziękowały dzieciom za przygotowany repertuar i poczęstowały  słodką niespodzianką. Dziękujemy i jeszcze raz życzymy Wszystkiego, co Najlepsze.