przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
30 8785 0002 2001 0001 0067 0001

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Imieniny S.Elżbiety

19 czerwca Aniołki Dzieciątka Jezus świętowały imieniny s. Elżbiety.

Dzieci w tym dniu przygotowały garść pięknych życzeń, nauczyły się wierszyków, aby w ten sposób podziękować Siostrze za trud jaki wkłada w codzienną pracę poświęconą Naszym Aniołkom. Odśpiewały piosenkę o tym, co w ich sercach gra, a wiadomo, że tam mieszka Pan Jezus, przygotowały też prezenty, aby wyrazić radość z tak pięknego Święta. Również Rodzice przyłączyli się do imieninowych życzeń. Zarówno Dzieciom jak i Rodzicom dziękujemy za dobro, które w tym dniu okazały, zaś Siostrze życzymy by w każdym dniu Błogosławił Jej Pan.