Rodzice - Dzieciom

Piękną tradycją Naszego Przedszkola jest przygotowanie przez Rodziców dzieci z wszystkich grup przedstawienia dla swoich Pociech. Okazją do tego jest Dzień Dziecka, w ten sposób Każdy może wziąć czynny udział w zorganizowaniu Przedszkolakom tak wspaniałej niespodzianki.

14 czerwca nasi Kochani Rodzice zaprosili Nas do Domu Kultury na bajkę pt:. "Królewna Śnieżka". Nasze Aniołki już od rana nie mogły się doczekać występu Swojej Mamy lub Taty, było to dla Nich niezwykłe wydarzenie,a potem ogromna radość i wielki uśmiech, gdy zobaczyli swoich Rodziców w roli aktorów. Serdeczne gratulacje dla Mamy Amelki, Bartusia, Blanki, Franusia, Oliwierka, Stasia, Wiktorii, Natalki oraz Tatom Oliwierka i Wiktorii, a także za pomoc przy dekoracji Mamie Hani oraz Basi i Małgosi, Tacie Stasia. Dziękujemy za ogromny wkład pracy i poświęcony czas.Największą nagrodą niech będzie niezapomniany uśmiech Waszych Dzieci. Już jesteśmy ciekawi co się będzie działo za rok. Dziękujemy!