przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
30 8785 0002 2001 0001 0067 0001

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Dzień Dziecka

Każdy lubi świętować, każdy ma jeden wyjątkowy dzień roku, o którym marzy w sposób szczególny. Dzieci obchodzą swoje święto w dniu 1 czerwca i jest to wyjątkowy dzień, który spędzają radośnie i dla Nich szczególnie miło, dzięki Dorosłym, którzy dla Nich organizują niespodzianki.

Nasze Przedszkolaki spędziły ten dzień na wycieczce do Łodzi, gdzie udały się do Figloraju "Fiku-Miku". Mnóstwo zabawek i ruchu, to spełnienie marzeń wielu dzieci. Po wspaniałej zabawie przyszedł czas na posiłek, który również idealnie przypadł dzieciom do gustu - pizza. Pysznie brzmi. A po tym Wszystkim powrót od domu z prezentem, wspaniale być Dzieckiem :)