przedszkole sióstr stryków

Dla ducha

dla ducha2

Wakacje!!!

Pamiętajcie o BOGU

Kontakt

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

ul. Warszawska 46,

95-010 Stryków

tel. 42 719 80 93

nr konta:
30 8785 0002 2001 0001 0067 0001

aniol ikoAniołki Dzieciątka Jezus slonca1Boże Słoneczka logo promyki2Promyczki Jezusowe

Dzień Rodziny

Nasze Przedszkole w dniu 26 maja świętowało Dzień Rodziny, w tym dniu dzieci szczególnie pamiętają o swoich Rodzicach, wyrażają swoją miłość do Mamy i Taty.

Zaproszeni Rodzice zebrali się w Naszym Przedszkolnym ogrodzie, aby tam spotkać się z Aniołkami. Po przywitaniu przez s. Dyrektor, Maluchy zaśpiewały piosenkę i powiedziały wiersze, a następnie przemieniły się w motyle i żabki, aby tańcem okazać radość z tak pięknego dnia. Po występach wszystkich dzieci i wręczeniu prezentów przyszedł czas na wspólną zabawę z Mamą i Tatą, którą poprowadził zespół muzyczno-artystyczny p. Urszuli Pakuły. W trakcie wspólnej zabawy można było się wzmocnić pysznymi słodkościami lub udać się na aukcję prac Naszych Przedszkolaków, aby mieć pamiątkę w domu z tak pięknego wydarzenia. Mamo, Tato, Kochamy Was!